Мед Атлант

Новий прожитковий мінімум з 1 липня: які виплати зростуть

В Україні з 1 липня відбудеться чергове збільшення прожиткового мінімуму, внаслідок чого зростуть виплати з деяких видів допомог.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду в середу, 30 червня.

«Також 1 липня відбудеться чергове збільшення прожиткового мінімуму, відповідно до якого наразі підв’язано дуже багато виплат. Тобто збільшуються виплати по безробіттю, виплати по вагітності й пологах, виплати одиноким матерям», – сказав Шмигаль.

У цьому контексті він поінформував про ініціативи, які реалізує уряд для впровадження безбар’єрності в Україні.

«Разом із першою леді Оленою Зеленською та громадськістю ми проводимо постійні зустрічі, аби найкраще реалізувати Національну стратегію зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року, яка була прийнята Кабінетом Міністрів України. Наразі розробляємо детальний план її впровадження, сьогодні затвердимо порядок влаштування засобів безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю до будівель будь-якого призначення, а також до об’єктів транспортної інфраструктури. Це єдині правила, які будуть працювати, аби стерти фізичні бар’єри, які, на жаль, у нас досі багато де існують», – додав Прем’єр.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...