Мед Атлант

Завтра на Прикарпатті відбудеться чемпіонат з гірського мотокросу

Завтра 25 липня пройде Чемпіонат України з ендуро (гірський мотокрос) в урочищі Дремблюжка с. Білі Ослави.

Про це у мережі написав радник міського голови Івано-Франківська Назарій Кішак.

Історія гонок дуже цікава. Вперше в цій місцевості траса проходила в 2011 році, тоді це була спец-ділянка, а старт відбувався з Микуличина. 2012-2013 роки вже все дійство відбувалося в Білих Ославах. За всі роки це село отримало численну армію прихильників серед гонщиків і вболівальників, а гостинність місцевого населення б’є всі рекорди.

Ендуро – це вид змагань, максимально наближений до природних умов їзди на мотоциклі. Гонки ендуро, їх ще називають „багатоденні перегони” проходять у природній місцевості. Основна риса учасника – витривалість в подоланні складностей траси.
Траса для гонок ендуро – це замкнуте коло складною місцевістю з використанням доріг загального користування. Особисто відвідав сьогодні Білі Ослави і переконався, що організатори відповідально поставились до проведення змагань, територія підготовлена, всі необхідні умови присутні.
“Нагадую, що після вражаючих перегонів о 19:00⏰ 25 липня розпочнеться феєричний Відкритий чемпіонат зі змішаних бойових мистецтв UF MMA за підтримки голови Делятинської ТГ Богдана Климюка. Учасники налаштовані вражати. Це неможливо пропустити!” – йдеться в дописі.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...