На Прикарпатті триває ремонт дороги Стрий – Мамалига. ФОТО

За кошти з Державного бюджету триває поточний середній ремонт дороги державного значення Н-10 Стрий – Мамалига в рамках Національного проекту “Велике будівництво”.

Роботи здійснюємо ще на одній ділянці в межах Івано-Франківської області – в селі Вістова Калуського району, на км 77-78, повідомляють на сторінці Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області.
Насамперед на цій ділянці замінили водовідвідну трубу. Одна ланка старої діаметром 1 м тріснула, що створювало загрозу підмиву та просідання проїзної частини дороги.
Тепер на місці вилученої труби влаштували щебеневу основу та фундаментні блоки, а на них – нову трубу діаметром 2 м.
На зображенні може бути: на відкритому повітрі
Далі у Вістовій приступили до ремонту проїзної частини дороги.
Тут уже зняли верхній шар старого асфальтобетону. Цей матеріал використаємо на виготовлення суміші із додаванням піску, щебеню, цементу і бітумної емульсії.
Процес відбувається в сучасній стаціонарній ґрунтозмішувальній установці із електронними дозаторами, яку нещодавно обладнали в Долині.
На зображенні може бути: на відкритому повітрі та текст
Такий технологічний процес дозволить покращити якість матеріалів для зміцнення основи дорожнього покриття.
Після завершення підготовчих робіт на ділянці у Вістовій заплановано влаштувати два шари асфальтобетону та впорядкувати узбіччя. Таким чином дорогу Н-10 Стрий – Мамалига від межі із Львівською областю до Івано-Франківська буде оновимо майже повністю.
На зображенні може бути: на відкритому повітрі

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...