На Франківщині державний виконавець знімав арешт із майна боржників

Івано-Франківська окружна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо державного виконавця одного із районних відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області.

Встановлено, що державний виконавець не санкціоновано змінив відомості в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна щодо боржника у виконавчому провадженні, фактично виключивши його з реєстру. Про це повідомили у прокуратурі Івано-Франківської області.
Прокуратура з’ясувала, що службовець змінив прізвище боржника, на майно якого був накладений арешт, чим унеможливив виконання рішення суду. В подальшому держвиконавець повторно не санкціоновано вносив дані до системи виконавчих проваджень для арешту іншого рухомого майна.
Зловмиснику повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 1, 3 ст. 362 КК України, а саме у несанкціонованій зміні інформації, яка обробляється в автоматизованих системах, вчиненій особою, яка має право доступу до неї.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...