Від початку профілактичних заходів поліцейські виявили понад п’ять тисяч порушень на Франківщині. ФОТО

Впродовж місяця, починаючи з 20 липня, на території Івано-Франківщини проводиться комплекс профілактичних заходів під умовною назвою “Безпечні автомобільні дороги”.

Профілактичні заходи направлені на покращення безпеки дорожнього руху та недопущення загибелі й травмування людей в дорожньо-транспортних пригодах, інформує пресслужба поліції Івано-Франківської області.
Щодоби для нагляду за безпекою дорожнього руху на автошляхах краю залучаються близько 70 екіпажів із числа працівників груп реагування патрульної поліції, поліцейських офіцерів громади та патрульних поліцейських.

На зображенні може бути: автомобіль та на відкритому повітрі
Особлива увага поліцейських зосереджена на аварійно-небезпечних ділянках та в місцях найбільшої концентрації дорожньо-транспортних пригод.
Від початку профілактичних заходів правоохоронці зафіксували 5120 порушень в сфері безпеки дорожнього руху, серед яких 140 – за керування автомобілем в стані алкогольного сп’яніння, 1440 – перевищення швидкісного режиму та ряд інших порушень.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі

“Поліція Івано-Франківщини закликає учасників дорожнього руху дотримуватися Правил дорожньої безпеки та пам’ятати, що вас чекають вдома живими та здоровими”, йдеться в дописі.На зображенні може бути: одна або кілька осіб та дорога

На зображенні може бути: автомобіль

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...