До 30-річчя Незалежності Олексій Гнатковський презентує виставу в Одеському театрі

21 серпня в Одесі Олексій Гнатковський презентує свою третю режисерську роботу, прем’єру вистави “Серце навпіл” за творами Марії Матіос.

Це буде перша подія у рамках колаборації з Одеським українським академічним театром імені В. Василька, повідомляє пресслужба Франківського драмтеатру.
На одеській сцені в день прем’єрної вистави «Серце навпіл» – 21 серпня – зустрінуться герої творів Марії Матіос «Апокаліпсис» та «Дванадцять службів».
Постановку здійснює відомий франківський актор та режисер, заслужений артист України Олексій Гнатковський, на рахунку якого резонансні вистави «На Західному фронті без змін» Ремарка та «Дванадцята Ніч» Шекспіра.
Художня керівниця Одеського українського театру Юлія Пивоварова переконана, що прем’єрна вистава «Серце навпіл» – лише початок подальшої творчої колаборації з Франківським Національним драмтеатром, на сцені якого ставив виставу про Тіля Уленшпігеля й головний режисер нашого Одеського українського театру Максим Голенко, інформує Главком.
У перспективі заплановано гастрольний обмін виставами з Одеси та Франківська, передбачено спільні майстер-класи від режисерів Ростислава Держипільського (керівник Франківського драмтеатру) та Максима Голенка (головний режисер Одеського українського театру), спільні драматургічні читання, а також запрошення провідних акторів популярних театрів у вистави – з Заходу на Південь і з Півдня на Захід.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...