4 вчительки із Прикарпаття потрапили у ТОП-50 у найкращих освітян України

Чотири вчительки з Івано-Франківської  увійшли до рейтингу ТОП-50 найкращих учителів України. Про це повідомляє Global Teacher Prize Ukraine.

Аліса Павлюк

Навчальний заклад: Початкова школа № 26 Івано-Франківської міської ради Предмети: вчителька початкових класів, математика (початкова школа), українська мова (письмо + читання) (початкова школа), «Я у світі» (початкова школа)

За один березень вихованці пані Аліси можуть отримати понад 200 дипломів за проходження олімпіад і конкурсів на онлайн-платформах. Також вони перемагають у конкурсах від Національного центру аерокосмічної освіти, виграють квитки на лялькові вистави для всього класу та долають проблеми з низькою самооцінкою. На уроках півфіналістка впроваджує технологію «Smart Kids», дає завдання на SWOT-аналіз літературних творів і застосовує самостійно розроблену дослідницьку лабораторію. У майбутньому вчителька планує технічно переоснастити школу та підвищити рівень екологічної компетентності дітей.

За 25 років роботи в школі я займала різні посади: була вихователем групи продовженого дня, педагогом-організатором, вчителем християнської етики, спробувала навіть викладацьку діяльність в університеті. І на кожній з цих посад намагалася бути людиною, поважати особистість учня.

Мар’яна Лисишин

Навчальний заклад: Коломийський ліцей № 9 Предмет: англійська мова

Пані Мар’яна формує індивідуальну траєкторію руху для кожного учня за допомогою STEAM-уроків, елементів фінської освіти та наукових пікніків із англійської мови. Її вихованці пишуть листи невидимими чорнилами, здійснюють віртуальні мандрівки в древні міста та виступають по радіо. Освітня мета півфіналістки — створити школу щастя, у якій діти зможуть розвивати м’які навички та емоційний інтелект.

Моє завдання — залучити дитину так, щоб вона і не зрозуміла, як сама захопилась і розвинула свої навички.

Леся Павлюк

Навчальний заклад: Ліцей № 7 Івано-Франківської міської ради Предмет: вчителька початкових класів

Пані Леся працює з учнями в інклюзивному класі. Вона створює для своїх вихованців освітнє середовище, у якому вони почуваються повноцінними учасниками навчального процесу та можуть спілкуватися з рештою школярів. З дітьми зі звичайних класів півфіналістка ставить театральні вистави для заходів обласного рівня, підкорює олімпіади з математики й основ здоров’я та знімає великодні фільми. А один із учнів педагогині навіть увійшов до Книги рекордів України за здобутки з ментальної арифметики! На уроках півфіналістка впроваджує STEM-освіту, ігрову технологію «Хрестики-нулики» та кінезіологію. Після Global Teacher Prize Ukraine пані Леся прагне створити клас на свіжому повітрі, який би відповідав викликам пандемії.

Вважаю, що для своїх учнів вчитель 21 століття — це справжній друг із дрібкою новаторського авантюризму. Моя місія в школі: відкрити внутрішній світ кожної дитини, допомогти їй повірити в себе, спрямувати до розвитку і заохотити до пізнання світу. А ще зробити процес навчання цікавим, невимушеним, усвідомленим та ефективним.

Тетяна Бурцева

Навчальний заклад: Івано-Франківська початкова школа № 26 Предмет: Вчителька початкових класів

Із 2016 року Тетяна бере активну участь у Всеукраїнському проєкті «Розумники» та є учасницею дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня за темою «Технологія навчання учнів початкових класів». У своїй роботі вчителька активно використовує сучасні підходи, зокрема інновації зі створення комфортного освітнього середовища. Також Тетяна активно залучає маленьких школярів до позашкільної діяльності. Вони займаються як екологічними ініціативами і волонтерською допомогою.

Дуже горда, що діти з батьками охоче підтримують такі необхідні акції. Це є високим показником нашої гідності як патріотів.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...