Калуш без транспорту: перевізники попередили владу про зупинку транспорту з 1 вересня

Перевізники Калуша ініціюють зустріч з міською владою для обговорення ситуації, що склалася, з транспортним перевезенням мешканців, та пошуку шляхів вирішення проблем. Попереджають: якщо проблеми не будуть вирішені, то вони припинять перевезення вже 1 вересня.

Сьогодні, 1 6 серпня на оперативній нараді у міськвиконкомі Калуський міський голова Андрій Найда повідомив, що на адресу влади надійшов лист від перевізників, які обслуговують міські автобусні маршрути загального користування. Пише Місто з посиланням на Вікна.

Перевізники повідомили владу про зменшення пасажиропотоку та зростання витрат на пальне, запчастини тощо. Це, за їхніми словами, звело нанівець рентабельність пасажирських перевезень і можливість подальшої роботи. Перевезення є збитковими, а становище перевізників — складним.

Цього допустити не можна. Будемо спілкуватися, говорити, допомагати їм покращити ситуацію, — повідомив міський голова Андрій Найда.

На нараду запросять і районних перевізників, які забирають пасажирів і зменшують пасажиропотік на міських маршрутах.

Проте, без підвищення тарифів на проїзд у міському громадському транспорті загального користування зробити перевезення рентабельними не вийде. Відомо, що 29 липня Калуська міська рада внесла зміни до плану підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік — перелік доповнили таким пунктом: «Рішення виконавчого комітету міської ради «Про тариф на транспортні послуги на міських автобусних маршрутах загального користування».

Востаннє тариф на пасажирські перевезення в Калуші переглядали в 2018 році: тоді встановити тариф 5,00 гривень включно за одну поїздку з 15 грудня 2018 року та 6,00 гривень — з 1 березня 2019 року. На приміських автобусних маршрутах перевізники можуть встановлювати тарифи самостійно.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...