На Коломийщині відкрили ще два центри масової вакцинації

 В Отинії та Коломиї  запрацювали центри вакцинації від COVID-19. 

У селищі Отинія він діятиме у приміщенні Народного дому. У центрі працюватиме бригада медиків, яка здійснюватиме щеплення вакцинами (AstraZeneca та CoronaVac) для першої дози і (Pfizer/ BioNtech та Moderna) для ревакцинації. Наступного тижня жителі громади зможуть імунізуватися й іншими доступними для всіх українців вакцинами.

На відкриття центру вакцинації Отинії завітали голова Коломийської райдержадміністрації Любомир Глушков, директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Дмитренко, регіональний координатор із вакцинації в області Микола Стовбан, депутат обласної ради Олександр Левицький, селищний голова та жителі громади.

За словами голови райдержадміністрації, на Коломийщині вже провакциновано 28 тисяч жителів. Задля проведення ефективної вакцинальної кампанії відкрито три центри масової вакцинації, два з яких розпочинають свою роботу сьогодні: один в Отинії, інший — у Коломиї в приміщенні ЦНАПу.

Через суттєве збільшення кількості хворих на COVID-19, ми повинні нарощувати темпи вакцинації, адже це єдиний дієвий спосіб подолати пандемію і зберегти життя людей, — наголосив Глушков. — Уникнути захворювання або перенести хворобу у легкій формі можна виключно імунізацією, яка є доступна кожному жителю Коломийщини.

Як зазначив Микола Стовбан, у районі вже підтверджено 10 випадків вірусу Дельта, який у рази небезпечніший. Тому своєчасна імунізація є тим чинником, який захистить від хвороби і врятує життя.

Присутні також поспілкувалися із педагогічними працівниками, які знаходяться у зоні ризику, позаяк щоденно контактують із великою кількістю дітей, та спонукали їх до вакцинації.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...