Івано-Франківськ прийматиме матчі Ліги Чемпіонів з футзалу

30 серпня відбудеться жеребкування Основного раунду Ліги чемпіонів з футзалу. Про це повідомляють на офіційному сайті НФК “Ураган”.

На футзальних майданчиках Європи завершився Попередній етап Ліги чемпіонів УЄФА. За підсумком першого етапу змагань визначились дев’ятеро щасливчиків, які складуть компанію “Урагану” в Основному раунді змагань. Зокрема, це “Люксол Сент-Ендрюс” (Мальта), “Халадаш” (Угорщина), “Хаммарбю” (Швеція), “ФОН” (Сербія), “Кампуксен Динамо” (Фінляндія), “Діамант” (Австрія), “Лічені” (Косово), “Динамо Плюс” (Молдова), які вийшли з першого місця, а також “Араз” (Азербайджан), який став найкращим клубом, що посів друге місце у групі за підсумками Попереднього раунду. Таким чином, було сформовано список команд, які візьмуть участь у Шляху А та Шляху В Основного раунду, визначено господарів міні-турнірнів, а також оприлюднено принцип жеребкування

Шлях А

• У цьому Шляху стартує чинний чемпіон португальський “Спортинг”, а також команди, які посіли у рейтингу УЄФА 2-11 та 16-19 позиції.
• Команди розподілено по кошиках посіву у відповідності до рейтингу, чотири з яких (“Спортинг”, “Добовець”, “Жальгіріс” и “Лученець”) визначено у статусі господаря міні-турніру і поміщено в окремий кошик.
• При жеребкування команда із однієї асоціації можуть потрапити до однієї групи.
• Три кращі команди з кожної групи вийдуть до Елітного раунду турніру.

Кошик 1 (господарі):
“Спортінг” (Португалія, номер посіву 1)
“Добовець” (Словенія, 2)
“Жальгіріс” (Литва, 3)
“Лученець” (Словаччина, 4)

Кошик 2 (номер посіву 4):
“Аньєр-Вільньов” (Франція)
“Пльзень” (Чехія)
“Вітен” (Білорусь)

Кошик 3 (номер посіву 3):
“Атирау” (Казахстан)
“Пезаро” (Італія)
“Халле-Гоойк” (Бельгія)

Кошик 4 (номер посіву 2):
“Леванте” (Іспанія)
“Тюмень” (Росія)
“Сінара” (Росія)

Кошик 5 (номер посіву 1):
“Барса” (Іспанія)
“Кайрат” (Казахстан)
“Бенфіка” (Португалія)

Шлях В

• У Шляху В свою єврокубкову кампанію розпочне франківський “Ураган”. Окрім “драконів”, у цій когорті зіграють команди з рейтингом 12-15 і 20-23, а також дев’ять найкращих команд Попереднього раунду турніру.
• “Ураган”, хорватський “Олміссум”, боснійський “Мостар” та мальтійський “Луксол Сент-Ендрюс” визначено господарями своїх міні-турнірів, тож вже наприкінці жовтня Івано-Франківськ очікує футзальні баталії найвищого європейського рівня! Цей квартет команд при жеребкуванні сформував Кошик 1 і вони будуть розведені по різних групах.
• Згідно рішення УЄФА до однієї групи не можуть потрапити команди з Вірменії та Азербайджану, Косово та Боснії і Герцоговини, Косова та Сербії.
• Команди, які грали між собою у попередньому раунді (“Кампуксен Динамо” та “Араз”) будуть розведені по різних квартетах.
• До Елітного раунду змагань виходять лише переможці груп.

Кошик 1 (господарі):
“Олміссум” (Хорватія, номер посіву 1)
“Мостар” (Боснія і Герцоговина, 1)
“УРАГАН” (УКРАЇНА, 2)
“Луксол Сент-Ендрюс” (Мальта, 2)

Кошик 2 (номери посіву 3 і 4):
“Араз” (Азербайджан)
“Халадаш” (Угорщина)
ФОН (Сербія)
“Кампуксен Динамо” (Фінляндія)
“Лічені” (Косово)
“Динамо Плюс” (Молдова)
“Хаммарбю” (Швеція)
“Діамант” (Австрія)

Кошик 3 (номер посіву 2):
“Ховокубо” (Нідерланди)
“Лео” (Вірменія)

Кошик 4 (номер посіву 1):
“Рекорд” (Польща)
“Юнайтед Галац” (Румунія)

Жеребкування Основного раунду турніру пройде 30-го серпня о 17:00. Саме цього дня “Ураган” дізнається суперників в домашніх матчах Основного раунду.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...