Втрати окупанта станом на 86 день війни

28700
Особовий склад
204
Літаків
168
Гелікоптерів
1263
Танків
3090
ББМ
596
Артилерія
93
Засоби ППО
200
РСЗВ
2162
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
460
БПЛА
13
Кораблі та катери
Купити квартиру Івано-Франківськ

В Калуші хочуть збудувати будинок для відселених мешканців з зони просідання

На наступній сесії Калуської міської ради депутати розглянуть проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення проекту детального планування території для багатоквартирної житлової забудови в мікрорайоні Підгірки в м. Калуші».

Понад десять років, минуло відтоді, як президент Віктор Ющенко своїм указом проголосив Калуш і прилеглі села Сівку Калуську та Кропивник «зоною надзвичайної екологічної ситуації», через просідання землі. Втім за цей час жодну з проблем так і не вирішили повністю. Пише Бліц-інфо.

Наприкінці грудня минулого року відбулась нарада у міського голови Андрія Найди щодо питань відселення мешканців із зон просідання земної поверхні. Тож ситуація нарешті зрушилась з місця. Зокрема, на наступну сесію міської ради винесли проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення проекту детального планування території для багатоквартирної житлової забудови в мікрорайоні Підгірки в м. Калуші».

“Дати дозвіл на розроблення проекту детального планування території орієнтовною площею 22,0 га для багатоквартирної житлової забудови в мікрорайоні Підгірки в м. Калуші. Визначити замовником розроблення містобудівної документації виконавчий комітет Калуської міської ради”,- йдеться в проєкті рішення.

Читайте також, На Франківщині відібрали 17 проєктів для фінансування з ДФРР

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...