У Калуші оголосили тендер на будівництво нового майданчика з воркауту

26 січня в електронній систем державних закупівель Прозоро управління будівництва та розвитку інфраструктури Калуської міської ради оголосило перший у 2022 році тендер — на капітальний ремонт спортивного майданчика з встановленням елементів Workout на території Калуського ліцею №4 на вул. Коновальця, 4.

Термін подачі пропозицій на участь у тендері очікується з 1 по 4 лютого, після чого оголосять дату його проведення. Бюджет оголошеної спрощеної закупівлі — майже 871 тис. гривень, інформують “Вікна”.

У проєкті договору зазначено, що фінансування на цей об’єкт буде виділятися з держаного бюджету і бюджету Калуської громади (поки що є лише 9,5 тис. гривень), а термін виконання робіт — до кінця 2022 року. Очевидно, Калуш очікує на державну субвенцію.

Майданчик схожий до тих, які встановили на території закладів освіти торік, а саме: він має бути викладений гумовими плитами, тут влаштують доріжку, дві лавочки і стільки ж урн для сміття. З елементів для вуличної гімнастики — спортивний комплекс, бруси, упор для віджимання, лавка-прес тощо. Проте майданчик біля четвертого ліцею має суттєво більшу кошторисну вартість, ніж його попередники. Як пояснив «Вікнам» начальник управління будівництва  Богдан Грущак, це пов’язано з тим, що тут буде дорожче спортивне обладнання від іншого виробника.

Нагадаємо, майданчики з елементами воркауту на території калуських шкіл почали робити у минулому році — на це Калуській громаді виділяли субвенції на соціально-економічний розвиток з державного бюджету. Торік зробили три такі майданчики. Так, у травні минулого року Калуській громаді виділили по 618,5 тис. гривень на проєктно-кошторисну документацію і влаштування спортивних майданчиків з елементами воркауту на території шостого і десятого ліцеїв, а у жовтні —  750 тис. гривень влаштування спортивного майданчика з елементами воркауту на території другого ліцею та ще 30 тис. гривень на виготовлення проєктно-кошторисної документації з влаштування спортивного майданчика з елементами воркауту на території четвертого ліцею.

До речі, підрядник з влаштування усіх трьох майданчиків торік визначився без аукціону, за стандартною схемою: один учасник і підписання з ним договору за спрощеною процедурою, причому з дуже маленькою економією для бюджету. Підрядником з влаштування спортивних майданчиків з елементами воркауту на території шостого і десятого ліцеїв було ТОВ «КР-груп», а на території другого ліцею — підприємець Роман Гриньків.

Читайте також:96% працівників освіти на Франківщині вакцинувалися від COVID-19

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...