Втрати окупанта станом на 218 день війни

58580
Особовий склад
261
Літаків
224
Гелікоптерів
2325
Танків
4909
ББМ
1385
Артилерія
175
Засоби ППО
331
РСЗВ
3751
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
995
БПЛА
15
Кораблі та катери
Купити квартиру Івано-Франківськ

На Франківщині суд визнав протиправною бездіяльність військової частини

Сьогодні, 16 лютого, Івано-Франківський окружний адміністративний суд прийняв рішення, за яким визнав протиправною бездіяльність військової частини, яка на час прийняття наказу про виключення військовослужбовця зі списків особового складу, не провела з ним усіх необхідних розрахунків щодо нарахування та виплати грошової компенсації за невикористані календарні дні додаткової відпустки.

Як повідомляється у матеріалах справи, відповідач доводив, що позивач мав право на виплату при звільненні компенсації лише відпустки у році звільнення.
Втім, Івано-Франківський адмінсуд постановив здійснити таке нарахування за період з 01.01.2013 по 22.03.2016, тобто за період перебування позивача на посаді, виконання обов’язків на якій надало йому право на отримання додаткової відпустки:
Додаткова відпустка переноситься на інший період у разі невикористання її протягом календарного року. Тобто особа не втрачає самого права на надану їй чинним законодавством України соціальну гарантію, а при звільненні зі служби невикористані дні додаткової відпустки підлягають грошовій компенсації.
Рішення суду може бути оскарженим в апеляційному порядку.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...