Втрати окупанта станом на 218 день війни

58580
Особовий склад
261
Літаків
224
Гелікоптерів
2325
Танків
4909
ББМ
1385
Артилерія
175
Засоби ППО
331
РСЗВ
3751
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
995
БПЛА
15
Кораблі та катери
Купити квартиру Івано-Франківськ

За березень українці отримали з кас близько 4 мільярди гривень

За розрахунками Національного банку України обсяги видачі готівки із кас торговельних підприємств за березень цього року становили близько 3,8 млрд грн.

Про це повідомляє НБУ.

Загалом за місяць  здійснено приблизно 2,7 млн таких операцій із платіжними картками. Середній чек однієї операції становив біля 1 400 грн. Тобто в березні в середньому щодня відбувалося приблизно 88 тисяч операцій на суму понад 124 млн грн.

Таку можливість для своїх клієнтів налаштували 25 українських банків–емітентів платіжних карток. Водночас свої pos-термінали для таких операцій налаштували шість банків-еквайрів, а саме: АТ “Райффайзен Банк”, АТ КБ “ПриватБанк”, АТ “Ощадбанк”, Акціонерний банк “Південний”, АТ “АЛЬФА-БАНК” та ПАТ “БАНК ВОСТОК”.

Найбільше та найчастіше українці отримували готівку під час розрахунків у великих торговельних мережах, зокрема в супермаркетах АТБ, Сільпо, VARUS, Фора, FOZZY та NOVUS. Також для зняття готівки активно використовувалися мережі аптек та АЗС.

Очевидно, що під час війни проведення операцій з інкасації суттєво ускладнилося, особливо на територіях, де існує загроза життю та здоров’ю працівників банків. Тому ми дуже вдячні усім закладам торгівлі, АЗС, аптекам та надавачам послуг, які у тісній співпраці з банками та платіжними системами надають користувачам платіжних карток вкрай важливий функціонал із видачі готівки на касі. Цим вони виконують додаткову соціальну місію – забезпечують вільний доступ українців до власних коштів у період дії воєнного стану. Крім того, сума середнього чеку та тренд на зниження щоденних обсягів таких операцій підтверджує своєчасність активного впровадження цього функціоналу та задоволення основного попиту громадян на готівкову гривню, ‒ наголосив заступник Голови Національного банку України Олексій Шабан.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...