Втрати окупанта станом на 86 день війни

28700
Особовий склад
204
Літаків
168
Гелікоптерів
1263
Танків
3090
ББМ
596
Артилерія
93
Засоби ППО
200
РСЗВ
2162
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
460
БПЛА
13
Кораблі та катери
Купити квартиру Івано-Франківськ

Дефіцит пального на АЗС протягом тижня буде розв’язано, ціни дещо зростуть

Завдяки законтрактованим обсягам на території Західної Європи проблема з дефіцитом пального на автозаправних станціях буде розв’язана протягом тижня, але ціни дещо зростуть.

Про це заявила перша віцепрем’єр-міністерка економіки Юлія Свириденко.

Вона констатувала, що цього тижня утворився тимчасовий відчутний дефіцит пального на АЗС  в окремих регіонах України.

Причиною стало те, що протягом останніх трьох тижнів Росія “завдавала нищівних ударів по паливній інфраструктурі України”. Зокрема, знищено Кременчуцький нафтопереробний завод, який був основним виробником пального в Україні, а також низка великих нафтобаз операторів ринку зі значними запасами пального.

Вона заявила, що метою агресора було зупинити економіку України через штучне створення дефіциту пального. Проте, додала посадовиця, уряд з початку війни щоденно співпрацює з операторами ринку для забезпечення населення і підприємств нафтопродуктами.

“Впродовж наступних 7 днів дефіцит буде ліквідований, оскільки оператори мають законтрактовані обсязі на території Західної Європи. І зараз ми вирішуємо питання їх завезення на територію України. Вищі витрати на логістику через складні маршрути та використання кількох видів транспорту призведуть до незначного подорожчання нафтопродуктів”.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...