Втрати окупанта станом на 83 день війни

27900
Особовий склад
201
Літаків
167
Гелікоптерів
1235
Танків
3009
ББМ
578
Артилерія
90
Засоби ППО
198
РСЗВ
2109
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
436
БПЛА
13
Кораблі та катери
Купити квартиру Івано-Франківськ

У Калуші власник квартири завдав ножовий удар наймачеві: його притягнули до відповідальності

У судовому засіданні встановлено, що в листопаді минулого року обвинувачений біля будинку в м. Калуші на ґрунті особистих неприязних відносин вчинив словесний конфлікт з потерпілим, який попередньо винаймав у нього житло.

Про це повідомляє Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області.

Мешканець Калуша, з метою умисного спричинення тілесних ушкоджень, завдавати удару невстановленим колючо-ріжучим предметом в ділянку лівого плеча.
Внаслідок умисних протиправних дій потерпілому було спричинені тілесні ушкодження у вигляді колото-різаної рани в ділянці плеча, яка згідно висновку експерта відноситься до легких тілесних ушкоджень, що викликали короткочасний розлад здоров’я.
Обвинувачений протягом судового розгляду вину у пред’явленому обвинуваченні визнавав частково. Стверджував, що дійсно поводився агресивно щодо потерпілого, оскільки він та його друзі спровокували його. Не заперечував, що мав ніж у руці, однак ствердив, що не наносив потерпілому удар даним ножем. Ніж він взяв для свого захисту. Однак в останньому слові свою вину у вчиненні інкримінованого йому діяння визнав та просив його суворо не карати.
Потерпілий в судовому засіданні розповів, що домовився із власником житла про оренду квартири на одну добу та прийшов туди разом зі своєю дівчиною, провів з нею деякий час та провів її додому. Після цього до нього на орендовану квартиру за погодженням з обвинуваченим прийшли його друзі, де вони проводили час. Близько 23.00 год. прийшов власник квартири та почав виганяти їх з квартири, оскільки з його слів були скарги сусідів на їхню поведінку. Після цього він з друзями покинули квартиру, однак забули там деякі речі.
Оскільки вони забули в орендованій квартир речі, то домовилися із власником квартири про зустріч, щоб забрати їх. Близько 00:00 год. потерпілий з друзями на таксі під’їхали до будинку, обвинувачений відкрив двері автомобіля тримаючи в обох руках по великому ножу, нахилився в салон автомобіля та спробував нанести удар дівчині, однак не попав. Після цього вона перескочила з місця, де сиділа, а він відчув удар в ліву руку в ділянку біцепса та в нього відкрилася кровотеча. Таксист неспішно поїхав з цього місця, незважаючи на їхні крики, та вони направилися в район музичної школи № 2, звідки він пішов додому. Батькові сказав, що впав, і він обробив його рану. Вважає, що даний конфлікт стався через їхню поведінку в орендованій квартирі, а також перебування обвинуваченого в стані сп’яніння.
Даючи оцінку зібраним по справі доказам, суд прийшов до висновку, що дії обвинуваченого слід кваліфікувати за ч. 2 ст. 125 КК України, оскільки він умисно спричинив легкі тілесні ушкодження потерпілому, що викликали короткочасний розлад здоров’я.
Реалізуючи принцип законності, справедливості та індивідуалізації покарання, суд вирішив призначити покарання обвинуваченому у вигляді штрафу в розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 1700,00 гривень.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...