Втрати окупанта станом на 132 день війни

36350
Особовий склад
217
Літаків
187
Гелікоптерів
1594
Танків
3772
ББМ
806
Артилерія
105
Засоби ППО
247
РСЗВ
2634
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
660
БПЛА
15
Кораблі та катери
Купити квартиру Івано-Франківськ

Франківський хірург Олег Курташ захистив дисертацію доктора медичних наук

В Івано-Франківському національному медичному університеті відбувся апробаційний захист дисертації доцента кафедри загальної хірургії N1 та дитячої хірургії Олега Курташа.

Виступ на здобуття доктора медичних наук Олега Курташа заслухали столичні професори та фахівці Івано-Франківського національного медичного університету.

Апробаційний захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук доцента кафедри загальної хірургії N1 та дитячої хірургії Олега Курташа став підсумком його наукової роботи та результатом багаторічного дослідження, яке  вже нині впроваджується в практику.

Тема дисертації: «Сучасна тактика та методи хірургічного лікування хвороби Гіршпрунга у дітей різного віку з урахуванням локалізації та протяжності агангліозу»

Новий алгортим та методика, завдяки якій маємо сьогодні кращі показники лікування, а також зниження тривалості хірургічного втручання – такий результат дослідження, яке стало можливим завдяки тривалій роботі та супроводу наставників, – говорить Олег Курташ.

Головував на засіданні проректор з наукової роботи професор Ігор Вакалюк. Науковим консультантом виступив професор кафедри дитячої хірургії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Президент Всеукраїнської асоціації дитячих хірургів Василь Притула.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...