Втрати окупанта станом на 133 день війни

36500
Особовий склад
217
Літаків
187
Гелікоптерів
1600
Танків
3789
ББМ
812
Артилерія
107
Засоби ППО
247
РСЗВ
2648
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
664
БПЛА
15
Кораблі та катери
Купити квартиру Івано-Франківськ

На Верховинщині ЦНАПи отримали сучасну комп’ютерну техніку. ФОТО

Для підвищення якості надання адміністративних послуг мешканцям Верховинської та Зеленської територіальних громад, міжнародна ІТ компанії ЕРАМ Ukraine передала комп’ютерну техніку, яка сприятиме покращенню роботи адміністраторів у ЦНАП.

Про це повідомляє Івано-Франківська державна адміністрація.

Очевидно, що в громадах повинні бути сучасні центри надання адміністративних послуг, тому що це установи, де можна отримати найнеобхідніші адмінпослуги різним групам осіб у комфортних умовах.

ЦНАПи, сьогодні стають осередком допомоги у вирішенні різноманітних питань для внутрішньо переміщених осіб. Перелік послуг розширюється, для забезпечення доступності надання цих послуг на місцях. ЦНАП – це зручний сервіс для кожного отримати адмінпослуги. Тому, дуже важливо мати технічний ресурс, щоб вирішувати завдання, які ставить перед собою громада. Дякуємо ІТ-компанії ЕРАМ в Івано-Франківську за надану комп’ютерну техніку, що слугуватиме інструментом ефективного розвитку цифрових послуг,- зазначив заступник голови обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Богдан Футерко.

У ЦНАПі Верховинської ТГ зареєстровано 3558 внутрішньо переміщених осіб та оформлено 1053 заяви на допомогу, та в Зеленській тергромаді в програмному комплексі “Соціальна Громада”, зареєстровано 327 довідок внутрішньо переміщених осіб, в тому числі видано уповноваженою особою сільської ради 243 довідки ВПО, оформлено заяв на отримання фінансової допомоги від держави для 141 особи.

Варто сказати, що ЕРАМ Ukraine – компанія, яка готова співпрацювати зі спеціалістами з різних куточків України. Зауважу, що велика кількість нових ІТ-спеціалістів приєдналася до компанії із західноукраїнського регіону, а саме з Івано-Франківська. Наразі команда налічує понад 100 франківських колег. В українському рейтингу від DOU, саме Івано-Франківськ є містом №1, яке привабливе як для життя, так і для комфортної роботи ІТ-фахівців, відзначають в опитуванні. Також, для компанії ЕРАМ важлива ІТ освіта, її розвиток та навчання потенційних айтівців. Тому, обопільна співпраця з обласною державною адміністрацією, дасть можливість і надалі розвивати великий потенціал спеціалістів, які націлені на роботу в ІТ-галузі, і бути конкурентноспроможними на цьому ринку, – розповів Михайло Шелудяков, виконуючий обов’язків голови Івано-Франківської локації компанії ЕРАМ.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...