Втрати окупанта станом на 133 день війни

36500
Особовий склад
217
Літаків
187
Гелікоптерів
1600
Танків
3789
ББМ
812
Артилерія
107
Засоби ППО
247
РСЗВ
2648
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
664
БПЛА
15
Кораблі та катери
Купити квартиру Івано-Франківськ

Нардепи хочуть позбавляти громадянства військовозобов’язаних, які втекли за кордон

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який передбачає позбавляти громадянства військовозобов’язаних, які виїхали за кордон під час воєнного стану та не повернулись упродовж місяця.

Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

Відповідний проєкт закону №7381 з’явився на сайті парламенту.

Громадяни, які під час воєнного стану, стану війни виїхали до країни, яка здійснює військову агресію проти України, або які є військовозобов’язаними (за віком і станом здоров’я) і виїхали за кордон та без поважних причин не повернулись назад протягом 30 днів, або які письмово відмовились від призову (мобілізації) на військову службу, можуть бути за це позбавлені громадянства України у встановленому порядку, – йдеться у проєкті закону.

Дану норму пропонується поширити й на тих, хто виїхав до росії.

Окрім цього, у законопроєкті запропоновано також розширити категорії осіб, які не підлягають мобілізації – з-поміж тих, які й так виконують важливі функції в тилу. Тобто вони теж зможуть мобілізовуватися, але на умовах добровільності, коли вважатимуть, що готові й фізично, і морально захищати Вітчизну зі зброєю в руках, і що саме в такій ролі вони будуть кориснішими для держави.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...