Вишиванку Зеленського продали на благодійному аукціоні за 100 тисяч доларів

Вишиванку Володимира Зеленського, яку він вдягав на День вишиванки цього року, продали на благодійному аукціоні.

Про це повідомляє “Голос Америки”.

За сорочку українського президента вдалося вторгувати 100 тисяч доларів США, а придбала її юридичка компанія Asters USA.

Аукціон відбувся в п’ятницю 3 червня, в межах презентації програми United 24, на території Українського Дому, у Вашингтоні.

За чотири тижні через United 24 було зібрано 50 мільйонів доларів. Найбільша кількість донорів зі Сполучених Штатів. Ми отримували пожертви від 20 до 1000 доларів. І кожен долар важливий, – сказав Михайло Федоров, віце-прем’єр-міністр та міністр цифрової трансформації.

Отримані від торгів кошти надходять на рахунки Національного банку та спрямовуються профільними міністерствами на потреби за трьома напрямами: оборона та розмінування, медична допомога, відбудова України.

Під час благодійного аукціону в п’ятницю, окрім вишиванки Володимира Зеленського були продані футболки з автографами українських футболістів Артема Довбика та Андрія Ярмоленка, в яких вони  грали у матчі української збірної проти Шотландії, 1 червня. Також, “з молотка” пішов відомий керамічний кухоль у формі півника, аналогічний тому, який вцілів на шафці в обстріляному росіянами житловому будинку, в селищі Бородянка, що на Київщині. Обидва лоти коштували 1700 доларів.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...