Втрати окупанта станом на 176 день війни

44300
Особовий склад
234
Літаків
197
Гелікоптерів
1889
Танків
4179
ББМ
1010
Артилерія
134
Засоби ППО
265
РСЗВ
3061
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
793
БПЛА
15
Кораблі та катери
1000
Полонені окупанти
Купити квартиру Івано-Франківськ

На Харківщині за ініціативи СБУ арештовано активи російських компаній на понад 40 млн грн

На Харківщині за ініціативи СБУ арештовано активи російських компаній на понад 40 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.
Мова йде про 13 приватних підприємств, які опосередковано сприяють військовій агресії рф проти України. Їхні засновники та кінцеві бенефіціари – громадяни і юридичні особи країни-агресора.
Кожне з них перераховує отримані в Україні прибутки на рахунки материнських компаній, які своєю чергою сплачують податки до державного бюджету рф.
Це компанії з різних галузей: вони займаються торгівлею паливом, продуктами харчування, тютюновими виробами, виробництвом побутової техніки, медичним обладнанням тощо.
За рішенням Київського районного суду м. Харкова накладено арешт на рухоме та нерухоме майно, а також корпоративні права цих компаній на загальну суму понад 40 млн грн.
Заходи здійснені у межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 209 Кримінального кодексу України (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом, вчинені у великих розмірах).
Наразі триває передача активів в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...