Мед Атлант

З початку року гірські рятувальники Франківщини врятували 36 туристів

З початку року гірські рятувальники Прикарпаття здійснили 36 виїздів для надання допомоги туристам у гірській місцевості, з початку введення воєнного стану 30, а з початку літнього сезону 12 виїздів. На туристичних маршрутах області з початку року травмувалось 12, а з настанням літнього періоду 9.

Також з початку року 12 раз було надано медичну допомогу туристам. На Онлайн-формі для інформування гірських пошуково-рятувальних підрозділів про заплановані туристами мандрівки гірською місцевістю з початку року було зареєстровано 1004 туристи, з початку введення воєнного стану 278, а з настанням літнього періоду 106. Про це повідомляє ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області.

Рятувальники Прикарпаття звертаються до всіх мешканців та гостей з проханням утриматись від мандрівок у гори під час пожежонебезпечного періоду. Та якщо все ж таки Ви зважились на таку подорож то завжди потрібно дотримуватися правил безпеки під час походів у гори.
З метою зменшення виникнення нещасних випадків у гірській місцевості слід дотримуватися правил безпеки під час відпочинку у горах. У періоди погіршення погодних умов, любителям гірського відпочинку потрібно утриматися від туристичних походів у Карпати. А тим, хто все-таки зважиться на таку подорож, варто пам’ятати, що безпека в горах залежить від багатьох факторів, зокрема – належної підготовки, організованості, дисципліни, дотримання елементарних правил безпеки, відповідно підібраних одягу, взуття тощо, а також – від знання місцевості та її природних перешкод.
Рятувальники просять туристів реєструвати свій похід у гірських пошуково-рятувальних підрозділах. Для зручності це можна зробити заздалегідь через онлайн – форми, розміщені на сайтах територіальних підрозділів Служби порятунку західного регіону.
Також рятувальники радять користуватися застосунком “Порятунок у горах”.
Цей додаток призначений для комунікації туристів з рятувальною службою, а саме:
• голосових дзвінків;
• передачі сигналів “SOS” із географічними координатами.
Посилання на Онлайн-форму:
Посилання на додаток “Порятунок у горах”:
Немає опису світлини.
Подобається

 

Коментувати
Поширити

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...