Втрати окупанта станом на 176 день війни

44300
Особовий склад
234
Літаків
197
Гелікоптерів
1889
Танків
4179
ББМ
1010
Артилерія
134
Засоби ППО
265
РСЗВ
3061
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
793
БПЛА
15
Кораблі та катери
1000
Полонені окупанти
Купити квартиру Івано-Франківськ

Ще 45 дітей з Івано-Франківська поїхали на відпочинок до Польщі

Автобус з дітьми з Івано-Франківська вирушив у захопливу мандрівку до Польщі.

На двотижневий вояж юних франківчан приймає місто-побратим Ополе. Цього разу поїхало 45 дітей пільгових категорій. Це діти загиблих та чинних учасників бойових дій.

Цьогоріч складно організувати процес оздоровлення та відпочинку на території України. Як альтернативу було вирішено і погоджено спробувати оздоровити наших діток за кордоном. Подарувати їм частинку дитинства в ці непрості для України часи, – відзначив заступник директора Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Назарій Куземка.

Впродовж двох тижнів діти матимуть насичену програму відпочинку. Адже, з Івано-Франківська групи юні мандрівники вже їздили в подібні літні табори й радо ділились враженнями. Тож і цій групі дітей теж повинно сподобатись.

Я дуже рада. Думаю, буде цікаво. Бо скільки моїх друзів їхало – всі казали, що дуже круто відпочили. Тому дуже вдячні, – ділиться передчуттями від поїздки дванадцятирічна Вікторія.

Не менше хвилюються і батьки, які проводжають своїх чад. Кажуть, хоч вперше доводиться відпускати дитину за кордон та це для них цікавий досвід. А головне – можливість для дітей оздоровитись та відпочити там, де не лунають тривоги та нема війни.

Відправляю сьогодні дитину на відпочинок. Розлучатися на стільки часу важко, бо ми розлучаємось вперше. І для дитини, і для мене – це буде перший досвід, але він буде приємним. Є хвилювання, але думаю, що довіряю свою дитину правильним людям. Тому, думаю, що все буде добре, – переконує Тетяна, мати дванадцятирічної дівчинки.

Це не перша така подорож. Дітки з Франківська вже їздили в міста Кошалін, Рибнік та Ополе. А ще плануються поїздки до міста Люблін з 21 по 30 серпня і з 30 серпня по 9 серпня.

Дякуємо місту Ополе ті іншим містам-партнерам, які приймають наших дітей. Загалом близько 350 дітей родин загиблих та учасників бойових дій зможуть відвідати і вже побували у наших містах-побратимах. Вони погодилися приймати дітей по два тижні, повністю забезпечують цю програму. Дякую рідним наших героїв, які сьогодні захищають нас. Ці поїздки – це скромний жест вдячності від громади та наших партнерів для дітей, щоб вони мали гарні емоції, – резюмував міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Поїхати на відпочинок можуть як діти Івано-Франківської громади, так і діти-переселенці. Однак, потрібна довідка-підтвердження приналежності до пільгової категорії. Детальніше щодо умов поїздки та перелік необхідних документів звертайтесь за тел: 53 40 79 (Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради).

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...