Франківську подарували реанімаційну машину для транспортування хворих у критичних станах. ФОТО

Відтепер у Центральній міській клінічній лікарні Івано-Франківська є реанімаційна машина для транспортування хворих у критичних станах. У ній є все необхідне для підтримки стану пацієнта під час перевезення й надання невідкладної допомоги.

Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Івано-Франківську подарували спеціалізований Mercedes Benz Sprinter і не порожній, а з необхідними медичними засобами. Такий потрібний в цей час подарунок нам зробило місто-побратим Нова Суль та Новосольський повіт. Щиро дякую @Starosta Nowosolski – Iwona Brzozowska та громаді Польщі, – пише мер.

Україну охопила трагедія війни, в якій страждають і гинуть беззахисні люди. Ми віримо, що багатьох із цих трагедій можна уникнути, якщо постраждалим і хворим буде негайно надана медична допомога. В умовах, коли через бойові дії більшість медичного обладнання було спрямовано на лінію фронту, у містах Західної України його стало не вистачати. Таким чином, реагуючи на звернення міського голови нашого міста-партнера Івано-Франківська, Новосольський повіт разом із містом Нова Суль переказують нашим українським друзям автомобіль швидкої допомоги. Бажаємо, щоб він допомагав рятувати людські життя, – відзначила Iwona Brzozowska.

Реанімобіль такого класу дуже необхідний Івано-Франківську. Адже, час для перевезення хворих надзвичайно цінний, інколи йде на години. Спецавто будемо намагатися дообладнати усім необхідним, щоб підтримувати стан пацієнта протягом усього шляху і щоб медики мали змогу надавати невідкладну допомогу, моніторити і стабілізувати стан хворого та проводити всі необхідні маніпуляції.
У центральній міській лікарні є відділення кардіохірургії, судинної неврології та два реанімаційні відділення. І є важкі хворі, яких треба транспортувати або до нас в лікарню, або з нашої лікарні в кардіохірургічні центри Львова чи Києва. Тому нам потрібна машина такого класу, яка є реанімаційна, відповідно обладнана і в доброму стані. Такої машини, яка б постійно була для транспортування важких хворих, які потребують супроводу реанімаційної бригади, нам не вистачало, – розповів заступник директора Комунального некомерційного підприємства “Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради” Володимир Вовчук.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...