Хлопець, що проживає в Івано-Франківську, розвернув чотири крісла на польському “Голосі країни”

Молодий український співак Євгеній Пельтек пройшов на польський проєкт “Голос країни”.

Хлопець зміг розвернути одразу чотири тренерських крісла та потрапити у наступний тур. До конкурсу виконавця підготувала франківська вокальна тренерка та засновниця продюсерського центру STAR TEAM Ірина Батюк.

Євген Пельтек родом з Одеської області, деякий час проживав в Одесі. Близько шести років займається музикою. Через повномасштабне вторгнення росії в Україну Євген не мав змоги займатися вуличною музикою в Одесі, тому переїхав до Івано-Франківська. Тут хлопець співає на вулиці та 30% свого заробітку передає на ЗСУ.

Через свого менеджера Євген познайомився з Іриною Батюк і вирішив навчатися в неї.

Мій менеджер Вова нас познайомив і сказав, що це топова викладачка вокалу, найкраща в Україні. Він мені порадив навчатися в Ірини і ми розпочали співпрацю, – ділиться виконавець.

Євген готувався до конкурсу місяць, майже щодня ходив на уроки вокалу. На проєкті хлопець виконав пісню “It’s Hard to Get Around the Wind”

Я думав, що, можливо, розверну одне крісло, але точно не всі чотири. Шок, радість, ейфорія, я не можу передати, що я відчуваю від цього ефіру, – не може стримати емоцій Євген.

Надалі співак планує випустити власний альбом і виходити на європейський ринок.

В мене всі пісні англомовні. Я хочу, щоб люди почули, що в Україні є талановиті артисти, які можуть співати не лише українською, але й представляти її на світовому рівні, – підсумовує артист.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...