Втрати окупанта станом на 225 день війни

61330
Особовий склад
264
Літаків
225
Гелікоптерів
2449
Танків
5064
ББМ
1424
Артилерія
177
Засоби ППО
344
РСЗВ
3864
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
1047
БПЛА
15
Кораблі та катери

Кіно та актуальні дискусії: у Франківську завершився другий день фестивалю короткого метру

Вчора, 16 вересня, в Івано-Франківську пройшов другий день масштабного Міжнародного фестивалю короткого метру 4:3

Московицька машина нав’язала нам комплекс меншовартості. Що українського кіно та культури нема. Це неправда. В цьому ми переконуємося і це нам кажуть люди з-за кордону, – каже актор Франківського драмтеатру Іван Бліндар.

Нагадаємо, що це вже другий такий фестиваль. Цьогоріч, щоб внести цікавинку та відрізнити його від минулорічного, організатори вирішили розбавити показ фільмів актуальними дискусіями.

Щоб якомога більше людей змогли відвідати фестиваль та познайомитись з зірками кінематографу вхід на локації зробили вільним.

Я завжди за те, щоб все було по любові та м’яко. Зараз мова це не просто забаганка – це спосіб вижити. Мова – це найменше, що ти можеш зробити для своєї держави, – каже актриса українського театру та кіно Антоніна Хижняк.

За гроші, які будуть зібрані під час заходів, волонтерський центр «Рух Опору — Рух Допомоги» закупить допомогу для українських військових.
Цьогорічний фестиваль реалізувався за ініціативою 4:3 int’l short film festival, ГО «Франківський драмтеатр» за підтримки Urban Space 100. Генеральним партнером виступила будівелька компанія blago developer.

Детальніше дивіться у сюжеті МІСТА:

Loading...