Втрати окупанта станом на 281 день війни

89440
Особовий склад
280
Літаків
261
Гелікоптерів
2915
Танків
5877
ББМ
1904
Артилерія
210
Засоби ППО
395
РСЗВ
4441
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
1562
БПЛА
16
Кораблі та катери
Купити квартиру в Івано-Франківськ

У обласній лікарні лицьові пластичні хірурги зі США прооперували 37 пацієнтів

37 пацієнтів упродовж трьох днів прооперували лицьові пластичні хірурги зі США в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

В Україну команда спеціалістів із місії «FACE TO FACE» прибула за сприяння Міністерства охорони здоров’я України та Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА в межах гуманітарної програми, створеної в співпраці з American Academy of Facial Plastic and Reconstructive Surgery (AAFPRS) та організацією «Разом з Україною».
Упродовж трьох днів американські пластичні хірурги проконсультували понад 40 пацієнтів: 24 військових з бойовими травмами обличчя, очей, шиї та кісток черепа, 2 працівників поліції й 14 цивільних осіб (серед яких одна дитина), постраждалих внаслідок терористичних дій російської федерації.
37 пацієнтам зробили операції, шість із яких — надскладні, тривалістю майже 12 годин кожна. Операції проводилися на базі відділень мікрохірургії ЛОР органів та нейрохірургії Івано-Франківської обласної клінічної лікарні. Більшість матеріально-технічного оснащення, зокрема розхідні матеріали та титанові протези, які заздалегідь виготовили в 3D-форматі для кожного пацієнта, були забезпечені коштом організації та благодійників.


Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...