Втрати окупанта станом на 281 день війни

89440
Особовий склад
280
Літаків
261
Гелікоптерів
2915
Танків
5877
ББМ
1904
Артилерія
210
Засоби ППО
395
РСЗВ
4441
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
1562
БПЛА
16
Кораблі та катери
Купити квартиру в Івано-Франківськ

“Time” присвятив номер Залужному, який готується до довгої боротьби

Видання “Time” присвятило обкладинку й розлогий матеріал головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному, який висловив думку, що проміжні перемоги України будуть лише передишкою в боротьбі.

Видання зазначає, що Валерій Залужний – один із багатьох українців, відповідальних за мужність і прогрес української армії, але він став другим “обличчям війни” після президента Володимира Зеленського і може зіграти визначну роль в історії цієї війни. Відзначаючи популярність головнокомандувача ЗСУ, “Time” розповідає його історію.

Валерій Залужний, даючи інтерв’ю “Time” у червні, зізнався, що в липні 2021 року пропозиція очолити Збройні сили України приголомшила його. Тоді росіяни підтягнули до кордону танки, а американці попередили, що Україна може зіткнутися з повномасштабним нападом незабаром.

“Time” зазначає, що, загартований роками боротьби з росією на східному фронті, Залужний належить до нового покоління українських лідерів, які навчилися бути гнучкими та делегувати рішення командирам на місцях. Його наполеглива підготовка напередодні вторгнення та розумна тактика бою на ранніх етапах війни допомогли нації відбити натиск росіян, пише видання.

 

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...