Втрати окупанта станом на 281 день війни

89440
Особовий склад
280
Літаків
261
Гелікоптерів
2915
Танків
5877
ББМ
1904
Артилерія
210
Засоби ППО
395
РСЗВ
4441
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
1562
БПЛА
16
Кораблі та катери
Купити квартиру в Івано-Франківськ

Яремчанська громада отримала три нових автобуси для підвозу школярів

Яремчанська громада отримала три нових автобуси для підвозу школярів. Два з них коштували 4 млн 727 тис. 230 гривень.

Про це повідомляє Яремчанська міська рада.

Не зважаючи на воєнний стан і всі проблеми, які є в нашій країні, – життя продовжується і з першого вересня був запущений навчальний процес у всіх освітніх закладах Яремчанщини. Питання підвозу дітей до місць навчання є одним із важливих у цьому процесі, – йдеться у повідомленні.
Ще на початку року керівництво громади запланувало закупівлю шкільних автобусів, за рахунок залишків коштів освітньої субвенції у 2021 році, оскільки наявний транспорт у поганому технічному стані, а пізніше був переданий для потреб ЗСУ.
У січні управління освіти, культури, спорту та молодіжної політики міськвиконкому оголосило тендер на закупівлю транспорту. Однак, в умовах воєнного стану, діяли обмеження для здійснення бюджетних видатків, тож оплатити кошти за автобуси було неможливо.
Висловлюємо щирі слова вдячності за фінансову допомогу в придбанні автобуса. Безсумнівно, це вагомий внесок у розвиток освіти підростаючого покоління.
Тож наразі в громаді є 3 нових автобуси для освітянської родини, чого не було ніколи раніше.

Один транспортний засіб виділили для користування Яремчанського ліцею №1 (651 учень), а два – Микуличинському ліцею (840 учнів).


Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...