Мед Атлант

Зеленський: Там, де росія проводила “референдум”, тепер український прапор

Президент України Володимир Зеленський наголошує, що на звільнених цими днями територіях Донеччини вже немає й слідів псевдореферендуму, і з часом таких “нестиковочек” для росіян буде все більше.

Про це Володимир Зеленський сказав під час вечірнього звернення.

Росія влаштувала фарс на Донбасі, який хотіла подати як нібито “референдум”. Щось зображали, водили автоматників по будинках, носили папірці, пропагандисти все це знімали в тій частині Донбасу, яку вони контролювали. А зараз там український прапор.

За цей тиждень українських прапорів на Донбасі стало більше. Ще за тиждень стане ще більше. А що ж тоді псевдореферендум? Це що, дві якісь Донецькі області, два селища Ямпіль Донецької області чи два селища Торське?

Український рух буде продовжуватися, український прапор вже в Лимані Донецької області. Там ще тривають бойові дії, але там вже немає й сліду від якогось псевдореферендуму. Для України це логічно, а для ворога таких “нестыковочек” буде все більше і більше, – каже президент.

Президент зазначив, що у росії вже почали “кусати один одного, шукають винних, звинувачують у провалах якихось там генералів”.

Це перший дзвіночок, який варто почути на всіх рівнях російської влади – поки ви всі не вирішите проблему з тим одним, хто все це розпочав, хто почав цю безглузду для росії війну проти України, вас будуть вибивати по одному, роблячи цапами-відбувайлами, щоб не визнавати, що ця війна є історичною помилкою для росії, – сказав він.

Зеленський нагадав, що 1 жовтня 76 років тому завершив роботу Нюрнберзький трибунал.

Неминуче відбудеться і ще один трибунал, який поставить крапку в кар’єрах усіх, хто відповідальний за цю російську “спецоперацію” проти міжнародного устрою, що почалася в 2014 році, стала повномасштабною 24 лютого і закінчиться завдяки героїзму нашого народу. Сьогодні ми ще не знаємо, в який день це відбудеться, але знаємо, що день нашої перемоги буде обов’язково, а за ним буде день вироку для рашистів, – підкреслив президент.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...