Втрати окупанта станом на 271 день війни

84600
Особовий склад
278
Літаків
261
Гелікоптерів
2892
Танків
5822
ББМ
1870
Артилерія
209
Засоби ППО
393
РСЗВ
4379
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
1537
БПЛА
16
Кораблі та катери
Купити квартиру в Івано-Франківськ

У Франківську запрацювала котельня на альтернативному паливі

Котельня на альтернативному паливі, що розташована на вул. Тролейбусній підключена в роботу в режим генерації теплової енергії.

Про це повідомляє ДМП “Івано-Франківськ теплокомуненерго”.

У топці котельні, що використовує деревинну тріску запалав вогонь. Температура котла поступово виходить на регламентований, відповідно до температури зовнішнього середовища, температурний режим. Оператор, що відстежує на моніторі комп’ютера параметри роботи цілого теплогенеруючого об’єкту говорить, що вихід на робочий режим котла на альтернативній сировині відбувається протягом декількох годин. Надалі підтримку заданих параметрів бере на себе комп’ютеризована система подачі сировини в топку.
На початках вводу котельні в роботу, завжди виконується підключення газового котла ТВГ-8М, адже під час запуску і теплового розширення магістральних тепломереж імовірні пориви і, таким чином, необхідні швидкі призупинки подачі теплоносія. Газовий котел виконує зупинку і запуст в режим за короткий термін. Котел на альтернативному паливі має велику інертність.
Після стабілізації температурного режиму роботи котла на альтернативному паливі буде відключено з роботи котел на природному газі. Лише в разі значного зниження температури зовнішнього середовища резервні котли на природному газі будуть підключені в роботу, як допоміжні, для забезпечення параметрів комфортної температури в оселях абонентів.
На фото: Палає вогонь в топці котла на деревині. Параметри на моніторі головного комп’ютера. Показники манометрів і термометрів на топці та котлі.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...