Франківські гвардійці відвідали славнозвісну Коляду на Майзлях

XIV Міжнародний Різдвяний фестиваль «Коляда на Майзлях» традиційно пройшов у церкві Царя Христа отців Василіян. Послухати колядки та переглянути театралізоване дійство з Маланкою і козою на 6 день фестивалю прийшли військовослужбовці Національної гвардії, Збройних сил України та інших військових формувань міста, а також матері загиблих воїнів, що мешкають в обласному центрі.

“Цьогоріч традиційно Різдво я зустрів з родиною і воно для мене стало ціннішим за всі попередні. В такий час для країни ти ще з більшою увагою цінуєш такі моменти з сім’єю, а особливо в таке велике свято”, – поділився гвардієць Іван.
У військовій частині Нацгвардії, що дислокується на Франківщині проходять службу солдати, сержанти та офіцери з різних куточків та регіонів України. Приємно спостерігати, як у святковий час між ними міцнішають дружні та побратимські відносини, встановлюється емоційне взаєморозуміння. Не останню роль в цьому відіграють спільні культурні та духовні надбання минулого, що ніколи не перестають бути актуальними.
Протягом 7 днів фестивалю у церкві Царя Христа всі охочі мали можливість почути найвідоміші народні колядки колективів зі всіх куточків Франківщини, а у завершальному гала-концерті взяв участь і оркестр під керівництвом військового диригента капітана Арсена Галюка однієї з частин Нацгвардії що дислокується в Івано-Франківську.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...