18 прикарпатців отруїлися чадним газом у грудні: з них п’ятеро дітей

Упродовж грудня 2022 року бригади КНП «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради» надали медичну допомогу вісімнадцятьом жителям області, котрі отруїлися чадним газом.

Про це розповів генеральний директор медустанови Мирон Матейко.

«В опалювальний період кількість випадків отруєння чадним газом зростає. Так упродовж грудня наші бригади надали допомогу вісімнадцятьом прикарпатцям, з яких п’ятеро діти. Одна людина загинула», – повідомив медик.

Слід відзначити, що отруєння чадним газом може виникнути від неправильного використання генераторів, пічок та інших нагрівальних приладів, потреба в яких зросла через російські атаки на енергетичну інфраструктуру.
Чадний газ не має кольору, запаху чи смаку, тому його неможливо ідентифікувати без спеціальних приладів, але він може бути смертельним для людини і впливає на організм навіть у невеликих концентраціях.
Основними симптомами впливу чадного газу є головний біль, нудота, прискорене дихання, слабкість, відчуття втоми, запаморочення та сплутаність свідомості.

 

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...