Президент України посмертно нагородив орденом прокурора-захисника з Франківська

Президент Володимир Зеленський посмертно нагородив орденом «За мужність» III ступеня військовослужбовця, прокурора Івано-Франківської обласної прокуратури Любомира Хамця.

Захисника України відзначено державною нагородою за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.
Відповідний Указ 20 січня оприлюднено на сайті Президента України.
Любомир Хамець народився 23 серпня 1977 року у місті Городенка.  Роботі в органах прокуратури він присвятив 21 рік. У колективі його поважали за високий професіоналізм та відданість справі.
З початку збройної агресії прокурор став на захист України. З перших днів військової служби він воював на нульовій лінії фронту. Кілька разів був поранений та після оперативних втручань повертався на поле бою.
Під час виконання бойового завдання в місті Авдіївка Донецької області Любомир Хамець отримав важкі порання, від яких помер 15 грудня 2022 року.
У загиблого залишилися батьки, двоє синів і дружина. Розділяємо з ними невимовний біль та вшановуємо пам’ять захисника України.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...