В Іспанії арештували банду, яка експлуатувала українців

Іспанська поліція арештувала членів банди, що керувала нелегальними фабриками з виробництва цигарок, на яких працювали українці.

Виробництво було розосереджене у трьох регіонах країни. Загалом у цій справі арештували 27 людей, пише BBC.

Їх звинувачують у перемитництві тютюну, якій використовувався для нелегального виробництва цигарок. Фабрики виробляли до пів мільйона пачок на день, які потім продавалися в Іспанії та за кордоном.

За даними поліції, українці жили у переповнених мобільних будинках на території фабрик.

Вони працювали понад норму і не могли залишати територію, побоюючись затримання, адже дехто з них потрапив до країни нелегально.

Втім, серед працівників фабрик були і українці, які отримали статус тимчасового захисту як біженці вже під час війни. Тим часом боси нелегального виробництва насолоджувалися “розкішним життям”, відмиваючи кошти від контрафактних цигарок.

Під час операції поліція також арештувала нелегальної продукції на 37,5 млн євро. Крім того, під арешт потрапили люксові авто, коштовні прикраси та велика кількість готівки. Обшуки пройшли у понад 20 промислових об’єктах, житлових будинках та магазинах.

Першу підпільну фабрику – в курятнику – було викрито поблизу Севільї на півдні країни ще до початку війни в Україні, наприкінці 2021 року. Це дало слідчим наводку на інші місця незаконного виробництва на сході у Валенсії та на півночі у Ла Ріоха.

За словами представників поліції банда також мала розгалужене виробництво та великі плантації марихуани.

У розслідуванні іспанським правоохоронцям допомагав Європол.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...