Мед Атлант

За порятунок станції: енергетика Бурштинської ТЕС відзначили державною нагородою

Енергетика Бурштинської ТЕС Сергія  відзначили державною нагородою, за проявлену ним мужність під час обстрілів.

Коли окупанти влучили по його ТЕС, він одразу, поки ще тривала повітряна тривога і всі сиділи в укриттях, приступив до ліквідації пожежі, щоб не дати вогню поширитись на суміжне обладнання. А потім – оперативно розбирав електричні схеми, щоб якнайшвидше відновити живлення для споживачів.
Сергій пішов стопами батька, бо той також пропрацював на підприємстві понад 30 років. Енергетик каже, що це їхня спільна з батьком нагорода. А також додає, що якби не колеги, які були поряд, все могло б закінчитися куди гірше.
«Це дійсно приємно, що мої сили та навички згодилися в такий важкий час. Я завдячую батьку, за те, що допоміг мені отримати необхідний для такої роботи досвід. А також надійним колегам, які були біля мене в ті дні. Володя, Тарас, а також наш керівник Сергій – люди, на яких точно можна покластися без зайвих слів. Адже довіра до людей поруч є великою запорукою успіху. Попри обстріли, вибиті фари у власних автівках, ці хлопці не злякалися та залишилися ліквідовувати пожежу», – каже Сергій.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...