Вчорашні обшуки — це лише початок, — Данілов

Масштабні обшуки, звільнення та підозри в Україні пов’язані із початком процесу очищення держави від причетних до економічних злочинів осіб.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов в ефірі телемарафону.

Данілов заявив, що учорашні обшуки, які проводила СБУ спільно з Бюро економічної безпеки, відбувалися в людей, “які забули про честь” і “займалися неподобством, зокрема під час війни”. За його словами, це лише початок “великого шляху очищення” країни.

“Це (обшуки, проведені 1 лютого — ред.) лише початок активних дій і роботи, яка відпрацьовувалася місяцями для того, щоб зібрати доказову базу за всіма цими елементами. І ми перебуваємо на початку великого шляху очищення нашої країни від людей, які забули, що таке честь, держава та країна і займалися неподобством, зокрема під час війни”, — сказав секретар РНБО.

Данілов також розповів, що в РНБО є так зване “санкційне досьє”. Відповідаючи на запитання, чи будуть реальні посадки, у разі доведення вини тих чи інших осіб, Данілов відповів, : “Якщо ви скоїли злочин, то майте на увазі: обов’язково за нього відповідатимете. Ба більше, я можу сказати, що президент з великою ймовірністю буде виступати за максимальне покарання тих людей, які під час війни займаються такими неподобствами”.

“Все відслідковується. Якщо хтось вважає, що він може допомагати тим людям, на яких наша країна наклала санкції, він глибоко помиляється”, — сказав посадовець.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...