Мед Атлант

Головний храм УПЦ МП у Львові переходить до ПЦУ

У Львові парафіяни Свято-Георгіївського кафедрального собору УПЦ МП ухвалюють рішення про перехід до Православної церкви України.

Про це повідомили голова Львівської ОВА Максим Козицький у Telegram, заступник голови Львівської облради Юрій Холод у Facebook, міський голова Львова Андрій Садовий у Telegram.

 “Церква на вулиці Тараса Бобанича у Львові. Зараз у храмі ставлять остаточну крапку в існуванні тут так званого московського патріархату. Парафіяни ухвалюють рішення про перехід у ПЦУ. Сподіваюся, вже найближчим часом ця церква стане Гарнізонним храмом ПЦУ”, – каже Козицький.

За словами Холода, відтепер храм називатиметься на честь Святого Юрія Переможця.

Він також повідомив, що невідомі молодики намагаються влаштувати провокації у храмі. “Кілька молодиків займаються провокаціями, кажуть, що вони від Філарета, дехто з Рівненської області”, – написав він.

Раніше мер міста Андрій Садовий казав, що існують проблеми з передачею майна.

“Майно належить релігійній громаді, яка на словах відрікається від МП. Тому тут є два варіанти: офіційно стати Українською церквою, або ж пройти процес націоналізації. Всі необхідні для цього документи вже підготовлено”, – підкреслив він.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...