В Івано-Франківську стартував відкритий турнір “Кубок Карпат” з тхеквондо

В Івано-Франківську стартував відкритий турнір “Кубок Карпат” з тхеквондо, присвячений пам’яті загиблих ліцеїстів-випускників Прикарпатського військово-спортивного ліцею. Участь у змаганнях беруть понад 300 спортсменів з різних областей України.

Про це розповів кореспондентці Суспільного керівник обласної федерації тхеквондо (ВТФ) Олександр Корсак.

За його словами, раніше цей турнір проводили до Дня захисту дітей. У 2023 році вирішили вшанувати пам’ять полеглих.

“Найвідомішими в нашій області є Степан Воробець, Степан Тарабалка. Герой України Степан Тарабалка — мій студент. Також це — Олег Перегуда, Василь Білик, Степан Потяг, Юрій Вишневський, Василь Мармус, Віталій Семків”, — розповідає Олександр Корсак.

На відкритому турнірі “Кубок Карпат” змагаються 20 команд з Харківської, Волинської, Київської, Дніпропетровської, Рівненської та Львівської областей.

Один з призерів змагань — Євген Безпалько каже: радіє за свою команду, адже багато учасників здобувають перемогу. Євген зайняв третє місце у своїй віковій категорії.

“Спочатку я бився зі своїм другом з нашої команди. Я виграв. Другий бій програв. Я став більш відповідальним. Чомусь я завжди плакав після поєдинків, особливо, коли програвав. Зараз мені це вже не так страшно”, — ділиться Євген Безпалько.

Переможець турніру Артем Сайфутдинов тхеквондо займається 11 років, тож має великий досвід у змаганнях.

Зі слів керівника Івано-Франківської обласної федерації тхеквондо (ВТФ) Олександра Корсака, “Кубок Карпат” в Івано-Франківську проводять понад 15 років.