Мед Атлант

Франківські гвардійці відвідали благодійний концерт від “Команди А”

Для сімей загиблих воїнів та військовослужбовців Івано-Франківського гарнізону відбувся благодійний концерт від групи “Команда А”.

Артисти, включаючи Ніну Матвієнко, Ауріку Ротару, Артура Боссо, Анну Добриднєву та Амадора Лопеса, виступили в Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк під назвою “Дорога до Перемоги”.

«Я отримав просто надзвичайні емоції, хотілось би частіше бачити в нашому місті такі прекрасні концерти. Мене здивувала енергетика та пристрасть з якою виступали артисти. З щирого серця дякую всім виконавцям за бурхливі емоції та незабутні враження”, поділився думками гвардієць Петро.

Артисти були вражені енергією та підтримкою, яку отримали від глядачів, і наголосили на незламності та переможній силі української нації.

Група “Команда А” співпрацює з благодійним фондом “Майбутнє України 2050” і вже провела понад 100 благодійних концертів у 13 областях України.

Вони також планують продовжувати своє благодійне турне, задовольняючи запити військових і поширюючи позитивні емоції та впевненість у шляху до перемоги серед мешканців Франківщини та України.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...