Як все встигати молодій мамі: у Франківську провели тренінг для вагітних жінок. ФОТО

В Івано-Франківську завершився великий соціальний проєкт «Народжуємо нескорених. Будуємо майбутнє». Сьогодні в міському перинатальному центрі відбувся останній, шостий тренінг на тему “Вчимося бути мамою”.

Лікарі та психологи розповіли вагітним жінкам все про перший рік життя дитини.

“Сьогодні дуже важлива тема про те, як доглядати за немовлям вдома, коли звертатися до лікаря, про те, як налагодити надважливе грудне вигодовування, все про вакцинацію малюка та догляд за малюком в перші дні, про маму після пологів, про бейбі блюз та психологічний аспект грудного вигодовування та навіть про гардероб вагітної, молодої мамусі, а також про лайфхаки тайм-менеджменту”, – каже директорка перинатального центру Марія Бойко.

Топспікером заходу став о. Йосафат Бойко – настоятель парафії Святих Кирила і Методія у Крихівцях. Він дав настанови майбутнім матусям й поділився роздумами про важливість духовного та фізичного материнства.

“Я тут, щоб розповісти про перехідний етап від народження до хрещення. Що є важливо, що головне, а що другорядне. Також говоритимемо про забобони чи навіть шкідливі речі, які можуть стати гріхом”, – каже о. Йосафат.

Керівник ГО “Християнський рух за Життя” Ярослав Дубас наголошує, що такий захід важливий для молодих та майбутніх матусь, адже грудне вигодовування виробляє у дитини імунітет та робить її здоровішою.

“Для нас важливо, аби в суспільстві популяризувалось грудне вигодовування, аби жінки отримували всебічну інформацію та поради, аби зрозуміли, коли варто звертатися до фахівців та підтримувати власне здоров’я”, – додає Ярослав Дубас.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...