Благодійний фонд “Карітас Коломия” відкрив десятий шелтер для переселенців

Шелтер для переселенців віком від 60 років і тих, які мають інвалідність, відкрили 2 червня в Коломиї, що на Івано-Франківщині. Це — десятий прихисток для внутрішньо переміщених людей, який облаштував благодійний фонд “Карітас Коломия”.

Про це Суспільному розповів директор організації отець Сергій Триф’як.

З його слів, це — не єдиний прихисток для маломобільних людей, який фонд відкрив від початку повномасштабної війни. Отець Сергій Триф’як каже: ще один шелтер з послугою стаціонарного догляду і підтриманого проживання облаштували в Ковалівці Нижньовербізької громади.

“Переселенці зараз практично не прибувають до нас. Але ми бачимо, що залишаються тут літні люди, люди з інвалідністю. Вони потребують догляду. Дуже часто їх покинули або вони проживають у непристосованих місцях. На нашу думку, важливо забезпечити їм гідне перебування”, — розповідає отець Сергій Триф’як.

Директорка шелтеру Надія Лапчинська розповідає: новий прихисток розрахований на 30 людей. Зараз в ньому проживають 15 переселенців, решта місць уже заброньовані.

“Мешканцям прихистку надаватиметься чотириразове харчування. Також ми будемо підписувати декларації з нашими місцевими лікарями. Літні люди отримуватимуть кваліфіковану медичну допомогу”, — каже Надія Лапчинська.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...