Юна франківка передала «Спілці волонтерів Прикарпаття» 100 тисяч гривень для ЗСУ

Юна мешканка Івано-Франківська, Христина Гарасимчук, учениця 4-Б класу Ліцею №25, стала прикладом надзвичайної патріотичності та активної громадянської позиції. Дівчина зібрала 100 000 гривень для воїнів Збройних Сил України та передала їх «Спілці волонтерів Прикарпаття».

Христина Гарасимчук вирішила допомогти воїнам, декламуючи вірші, що стали своєрідним символом її благородної ініціативи. Дівчинка позначилася своєю рішучістю та волонтерським духом, віддаючи для цілей оборони України вже 8 дронів, кожен із яких має назву “Куличка”.

“Я бачила роботу мами, тата та бабусі. І мені також захотілось чимось допомогти нашим захисникам,” – говорить Христина.

З початку конфлікту на сході України, родина Гарасимчуків стала активними волонтерами, допомагаючи бійцям на фронті. Мама Христини, Наталя Гарасимчук, неодноразово вирушала на передову для надання допомоги українським військовим.

«Я пишуюся що в нас такі діти. В них забрали дитинство, уроки вони проводять в підвалах, але діти розуміють, що треба бути одним цілим. Ми з чоловіком допомагали запчастинами, колесами, відвозили їжу та медикаменти. Та найбільша потреба в дронах», – зазначила Наталія Гарасимчук.

Христинка вирішила не лише збирати гроші, але і пропагувати патріотичні цінності серед своїх однолітків. Вона стала вчити патріотичні вірші та викладати їх у соціальних мережах. Завдяки цій ініціативі, під її відео велика кількість односельчан та друзів почали надавати фінансову підтримку, навіть з-за кордону.

До слова, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків вручив подяку дівчинці.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...