Двоє прикарпатців стали учасниками “МастерШеф”
19 Лютого, 11:37
Поділитись статтею
17 лютого, вийшов 2 випуск кулінарного шоу, в якому визначилася двадцятка кулінарів-аматорів 13 сезону. Учасниками стали двоє прикарпатців з Прикарпаття.
До двадцятки увійшов 22-річний Владислав Кецмур з Долини.
На початку повномасштабної війни, після того, як побачив світлини з Бучі, Ірпеня, вирішив повернутися з Німеччини в Україну. Потрапив до 80 штурмової бригади. Брав участь у звільненні Херсонщини, потім відправили служити на Луганщину. Звільнився за станом здоров’я, через проблему з серцем. Окрім бойових завдань, готував в армії. Навіть запікав кабана, якого вполювали з побратимами; запікав м’ясо в землі по 8 годин.
Учасницею 20-ки стала також 61-річна Галина Мартинюк з Косова.
Галина викладачка історії в Косівському художньому коледжі. Син хоче для неї відкрити кафе, щоб там були страви галицької кухні, але сама Галина хоче набратися досвіду.
Галина активна, весь день розписаний: робота в коледжі, волонтерство, веде ТікТок, а також любить в’язати ляльки.
Вдова, діти живуть далеко, розуміє, що сама має про себе піклуватися, тому стільки енергії.
Поділитись статтею