Мед Атлант

Франківка стала учасницею всеукраїнського танцювального фестивалю «Ukrainian Dance Front» у Болгарії

Днями студентка першого курсу спеціальності «Сучасна хореографія» Фахового коледжу Університету Короля Данила, Євгенія Розгоній, пройшла у фінал всеукраїнського танцювального фестивалю «Ukrainian Dance Front» з гранд фіналом у Болгарії.

На конкурсі Євгенія отримала два золота у двох категоріях: «Денс шоу» та «Сучасний танець». Вона танцювала хореографічні композиції, які поставила викладачка Фахового коледжу УКД Христина Мартинюк.

Зокрема, студентка представила дві композиції: ліричну і в зовсім іншому характері – жартівливу та проявила себе, як різножанровий виконавець. Крім того, Євгенія Розгоній отримала «Кубок Судді» від зіркового судді Костянтина Томільченка, який є режисером постановником таких телешоу, як «Танцюють всі», «Україна має талант» та інші.

Режисер зауважив, що Євгенія вразила його, оскільки вона була зовсім іншою, особливою.

«Дивлячись цілий день виступи різних учасників, я чекав поки хтось себе проявить по- особливому й зустрів Євгенію», – зауважив Костянтин Томільченко.

До слова, кубок судді – це нагорода на кшталт суддівських симпатій, у кожного судді є можливість вручити такий кубок танцюристу, виступ якого йому найбільше сподобався.

«Наполегливість – це дуже важлива риса, зокрема в професійній реалізації та особистісному розвитку танцюриста. Танці – особливий вид спорту, де завдяки наполегливості можна досягнути професійної мети, здобути свої перші медалі, кубки й підкорити світову арену. Кожен студент повинен усвідомлювати, що для того, аби стати професійним танцюристом, необхідно докласти багато зусиль та працювати над собою й завжди брати приклад з тих, хто вже реалізував себе в цій сфері», – зазначила викладачка Фахового коледжу Університету Короля Данила, куратор Наталія Чашечнікова.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...