Мед Атлант

На Прикарпатті повідомлено про підозру бойовику «днр», який мобілізувався із СІЗО

За процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури жителю Донеччини повідомлено про підозру в держзраді, колабораційній діяльності, участі у терористичній організації та у діяльності непередбаченого законом збройного формування.

За даними слідства, підозрюваний у 2018 році проживав в Івано-Франківську, де був викритий на виготовленні та розповсюджені порнографії. Для уникнення кримінальної відповідальності від таємно виїхав на тимчасово окуповану територію Донецької області.
 У липні 2020 року його затримали  так звані правоохоронні органи “днр” та помістили в СІЗО, а через два роки він звернувся до керівництва установи щодо вступу до незаконних збройних формувань для участі у бойових діях проти українських військових. Його зарахували на військову службу до підрозділу 11 окремого гвардійського полку народної міліції «днр».
Упродовж жовтня-грудня 2022 року учасник нзф брав участь в бойових діях проти Збройних Сил України в районі сіл Красногорівка та Новоселівка Покровського району Донецької області.
У січні 2022 року бойовик добровільно здався в полон військовослужбовцям Збройних Сил України.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...