Мед Атлант

“Путіна треба спустити з неба на землю”, – Зеленський під час то засідання Ради Україна – НАТО

Перед терміновим засіданням Ради Україна – НАТО на рівні міністрів оборони український президент Володимир Зеленський звернувся до його учасників, повідомивши про нагальні потреби протиповітряної оборони, щоб, за його словами, “спустити Путіна з неба на землю”.

Про зміст свого звернення український лідер повідомив в офіційному Telegram-каналі.

Зеленський наголосив, що для оборони Україні потрібно щонайменше 7 систем Patriot або подібних до них засобів ППО, які є в розпорядженні країн НАТО. “Вони можуть урятувати багато життів і реально змінити ситуацію”, – пояснив він.

Окрім того, президент нагадав давню обіцянку про мільйон артилерійських снарядів для України та зазначив, що їх потрібно нарешті доправити на передову.

Також український лідер закликав західних партнерів із так званої “коаліції винищувачів” надати достатню кількість літаків, щоб реально подолати російський повітряний флот. “Справа не в кількості обіцянок, а в реальній кількості літаків у небі”, – зауважив він.

Зеленський також підкреслив необхідність швидкого ухвалення рішень щодо прохань України про допомогу.

 “Путіна треба спустити з неба на землю, і наше небо має знову стати безпечним. І це реально. І це повністю залежить від вашого вибору. Це вибір, чи справді життя всюди однаково цінне. Це вибір, чи однаково ви ставитеся до всіх партнерів. Вибір, чи справді ми союзники”, – підсумував український президент.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...