Мед Атлант

9 тисяч гривень за неіснуюче житло перерахувала шахраям франківка

Оренда квартири обернулася для потерпілої втратою чималих коштів. Поліція вкотре нагадує громадянам, не довіряти незнайомцям в мережі та перевіряти ретельно інформацію.

У шахрайську пастку з неіснуючим помешканням потрапила 19-річна мешканка обласного центру. Жінка знайшла на одному із сайтів оголошення про оренду житла. Потерпіла зв’язалась з орендодавцем і перерахував передоплату у розмірі майже 9 тисяч гривень. Однак, після проведення банківської операції, псевдовласник зник із зв’язку.

Щоб не потрапити на гачок аферистів радимо:

– не перераховуйте жодних коштів, поки особисто не оглянете житло;

– перед тим як зателефонувати чи написати орендодавцю, обов’язково перевірте його обліковий запис. Зверніть увагу на дату створення акаунту, наявність інших оголошень та відгуків від колишніх клієнтів;

– щоб перевірити реальність пропозиції самотужки, достатньо лише ввести номер власника або адресу квартири в пошуковій системі. Ви отримаєте список сайтів, де розміщувалось житло орендодавця;

– спробуйте також знайти відгуки про квартиру, будинок чи готель на інших ресурсах;

– якщо ви раніше уже бачили фото цієї квартири чи будинку, однак адреса розташування об’єкта була іншою, довіряти такому орендодавцю не варто.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...