Мед Атлант

В Івано-Франківську відбувся фестиваль народного танцю “Арканове коло”. ФОТО

Масштабне танцювальне дійство зібрало 36 кращих колективів народного танцю, 700 учасників з Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької, Тернопільської та Хмельницької областей.

Цього року «Аркановому колу» – 11 років, повідомляють у пресслужбі Івано-Франківської обласної державної адміністрації.
Проводиться фестиваль за сприяння та підтримки Івано-Франківської обласної державної військової адміністрації, Івано-Франківської обласної ради, управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації.
Організатор фестивалю – Навчально-методичний центр культури і туризму Прикарпаття.
З початку повномасштабного вторгнення, як ніколи, постало питання про українську ідентичність та важливість збереження української культури. Адже це невід’ємна частина нашої державності.
Метою фестивалю є розвиток та популяризація народної хореографії, пропаганда національної єдності за допомогою танцювальної культури, демонстрація кращих зразків народного танцю, в яких збережено багатовікові традиції та цінності українського народу. Чоловічий склад із усіх ансамблів-учасників формуючи велике коло традиційно виконали танець опришків – ” Аркан”!
Довідково
АРКАН-це старовинний елемент нематеріальної культурної спадщини України, в якому передається незламний дух свободи, боротьби за свої права, священний обов’язок захисту своєї держави.
Цьогорічний фестиваль був благодійним (проводився збір коштів на ремонт евакуаційного транспорту для медиків 52 окремого стрілецького батальйону 63 бригади ЗСУ, що зараз на Лиманському напрямку).
На зображенні може бути: 3 людини
На зображенні може бути: 1 особа та натовп
На зображенні може бути: одна або кілька осіб та натовп

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...