Мед Атлант

Зеленський обговорив з президентом Філіппін двосторонні відносини

Президент України Володимир Зеленський прибув з офіційним візитом у столицю Філіппін Манілу, де зустрівся з президентом країни і обговорив двосторонні відносини.

Про це повідомило філіппінське інформаційне агентство PNA та Володимир Зеленський у Telegram.

Зазначається, що  Зеленський прибув до Маніли для перемовин із президентом Філіппін Фердинандом Маркосом. Зустріч глав двох держав запланована у палаці Малаканян (резиденції лідера Філіппін – ред.) на ранок понеділка. Проте, додає видання, у Палаці не розголошують деталей зустрічі.

“Прибув до Філіппін та вперше в історії наших двосторонніх відносин зустрівся з Президентом Фердинандом Маркосом-молодшим. Вдячний Філіппінам за підтримку суверенітету й територіальної цілісності України, за чітку позицію щодо агресії Росії проти нашої країни, а також за підтримку важливих резолюцій ООН. Україна має намір відкрити посольство в Манілі цього року для зміцнення двосторонньої співпраці. Обговорили інавгураційний Глобальний саміт миру та важливість представлення на ньому країн Південно-Східної Азії. Цінуємо, що Філіппіни візьмуть участь у Саміті. Також обговорили двосторонню співпрацю, зокрема експорт української аграрної продукції до Філіппін”.

 
Зеленський прибув до Філіппін

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...